fbpx

ONLINE KLUB JÓGY

Získejte neomezený přístup k lekcím

Online klub jógy najdete ZDE

Na své FB stránce pořádám každé úterý živou lekci jógy. Přesně toto video je poté nahráno do Online klubu jógy. Pokud tedy má cvičení ještě neznáte, určitě prvně nezávazně zkuste živé vysílání a pak se rozhodněte.

Do Online klubu vložím tedy každý týden záznam úterní lekce jógy a také dvě další lekce určeny jen pro členy klubu (úterní lekci vložím ve středu a další lekce v pátek a v neděli). Všechna nahraná videa zde budou zůstávat už napořád, takže jich tu časem bude pěkná sbírka, ze které můžete vybírat dle libosti :).

K tomu se můžete těšit každý měsíc na dvě bonusová videa o délce 30 minut, která jinde nenajdete. Jedno zveřejním vždy 15. a druhé 30. den v měsíci.

Nyní je v Online klubu celkově více než 70 videí.

Zaregistrujte se do online klubu jógy

Jak se přihlásit?

Měsíční členství si můžete zakoupit za cenu 699 Kč.

Částku mi prosím zašlete převodem na účet 1074315034/3030, do poznámky pro příjemce prosím uveďte své jméno, které máte na FB profilu, a vaši e-mailovou adresu.

Požádejte si o přidání do Online klubu jógy a jakmile peníze dorazí, vaši žádost schválím. Členství bude platné přesně 30 dní od schválení, jakmile se bude blížit jeho konec, obdržíte e-mail, na základě kterého si budete moci členství prodloužit.

Už se na vás moc těším!