ONLINE KLUB JÓGY A PILATES

Získejte neomezený přístup k lekcím

Online klub jógy a pilates najdete ZDE

Na své FB stránce pořádám každé úterý živou lekci jógy či pilates. Přesně toto video je poté nahráno do Online klubu jógy a pilates. Pro členy klubu pořádám ve skupině lekce také ve čtvrtek a v sobotu. Pokud má cvičení ještě neznáte, určitě prvně nezávazně zkuste úterní živé vysílání a pak se rozhodněte.

Do Online klubu vložím tedy každý týden tři lekce cvičení, konkrétně se jedná o jednu lekci power jógy, jednu lekci jemné jógy a jednu lekci pilates. Všechna nahraná videa zde zůstávají už napořád, takže jich tu je pěkná sbírka, ze které můžete vybírat dle libosti :).

K tomu se můžete těšit každý měsíc na dvě bonusová videa o délce 20-30 minut, která jinde nenajdete. Jedno zveřejním vždy 15. a druhé 30. den v měsíci. V tyto dny si společně rozebereme také jednu jógovou pozici.

Nyní je v Online klubu celkově více než 450 videí.

Zapojte se do Online klubu jógy a pilates a cvičte pravidelně

Jak se přihlásit?

Členství na 30 dní si můžete zakoupit za cenu 699 Kč, na 90 dní za 1597 Kč (ušetříte 500 Kč) a na 180 dní za 2994 Kč (ušetříte 1200 Kč). 

Zvolenou částku mi prosím zašlete převodem na účet 1074315034/3030, do poznámky pro příjemce prosím uveďte své jméno, které máte na FB profilu, a vaši e-mailovou adresu. 

Požádejte si o přidání do Online klubu jógy a pilates a jakmile peníze dorazí, vaši žádost schválím. Členství bude platné přesně vybraný počet dní od schválení, jakmile se bude blížit jeho konec, obdržíte e-mail, na základě kterého si budete moci členství prodloužit. 

Už se na vás moc těším!